Барви осені в дитсадку "Ромашка"

Розгулялась, веселиться,
Прикрасила все барвисто
І шипшинове намисто
Одягла собі на шию...
Та чого тільки не вміє
Осінь, щедра господиня!

В Щасливському закладі дошкільної освіти (яслах - садку) «Ромашка» стало традицією проводити Свято Осені. Цього року його розпочали діти середньої групи №2 (вихователі Нечепа Ольга Василівна, Голубецька Леся Петрівна, помічник вихователя Запорожська Наталія Василівна) та діти старшої групи №2 (вихователь Поліщук Галина Володимирівна, помічник вихователя Чорна Ольга Михайлівна).

Вихователі та музичний керівник Машталір Ірина Анатоліївна зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути зі своїми вихованцями в піснях, таночках, інсценізації в осінній колорит, розкрити творчі здібності та узагальнити знання про осінні зміни в природі.

Цікавою була гра оркестру на бумбокерсах, та шумового паперового оркестру.

Щедра Осінь пригощала діток гостинцями.