Через поле, через гай йде до діток Миколай

17.12.2021

День Святого Миколая найулюбленіше свято дітлахів. Малята з нетерпінням чекають пробудження, а їхні подушечки та черевички наповнюються подарунками. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи. В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання та бажання. В Щасливському закладі дошкільної освіти (яслах-садку) «Ромашка» Пристоличної сільської ради діти старанно готувались до свята. Дівчатка зірочки освічували шлях до дитсадка, нічка чарівничка здійснювала дива, малята закликали піснями та віршами до себе в гості Святого Миколая.

Цікавою була вистава тіньового театру під назвою «Помічники Святого Миколая» за розробкою музичного керівника Ірини Анатолівни Машталір, та інструктора з фізкультури Альони Миколаївни Грецевої, яка ще й майстерно виконувала роль «Ліні».

Свята пройшли весело та цікаво, а після денного сну малята знайшли під подушками гарні подарунки, за які висловлюємо вдячність голові Пристоличної сільської ради М. І. Каськіву та начальнику управління гуманітарного розвитку та охорони здоров'я Пристоличної сільської ради А. В. Хоменку.

Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз Ваші домівки і наповнив кожну родину щастям, теплотою і любов'ю.