Ми на карантині

03.06.2020

МИ НА КАРАНТИНІ

У зв'язку з пандемією коронавіруса COVID-19 в Україні, як і в багатьох країнах світу, ввели карантин. І наш заклад теж увійшов у карантинний режим роботи. Що робити для продуктивного навчання дитини вдома? Ми розгубилися. Чим молодше дитина, тим більше уваги дорослого їй необхідно. Мотивація дошкільників завжди ігрова, нажаль на дистанційному навчанні ми не могли це забезпечити. Педагоги почали шукати нові для себе методи роботи, дієві засоби включення вихованців в освітній процес. Записували звернення до вихованців, в яких повідомляли про те, як вони їх люблять, чекають на зустріч, сумують. Пропонували берегти себе, виконувати всі правила карантину. Батькам пропонували записати звернення дітей, де вони розповідали про те чим вони займаються, показували свою кімнату, іграшки, своїх домашніх улюбленців. Під час довгого перебування дошкільників вдома батьки були розгублені не знали чим зайнятися протягом дня, тому вихователі пропонували різні завдання інтелектуальної спрямованості, домашні експерименти (кухня, відмінне місце: можна місити, пересипати, перекладати, приготувати салат та інш), творчі завдання. Звертали увагу на те, що вдома треба створити для дітей ігровий простір: рольові ігри, пальчикові театри, різні види конструкторів.

Наші вихованці розвивалися під час карантину, а їх батьки надсилали нам яскраві фото, ми створили фотозвіт «Ми в карантині».