Осінній калейдоскоп

24.11.2021

Існує думка, що осінь сумна пора року, але малята з Щасливського ЗДО «Ромашка» Пристоличної сільської ради, вміють радіти всьому, що їх оточує. Сумний дощик - це яскрава парасолька і кольорові гумові чобітки в яких можна поміряти калюжу, шурхотіння осіннього листя - це таємнича пісенька чарівниці Осені, яка кличе на веселе свято.

У нашому закладі вже стало традицією проведення осінніх розваг. Тож впродовж осінніх місяців в музичній залі, частенько панувала атмосфера тепла і радості. Разом з чарівницею Осінню діти мали можливість здійснити цікаві подорожі і побачити осінні клопоти мешканців лісів і городі. Малеча перетворювалася в різних казкових персонажів: кумедні їжачки, спритні мухомори, дбайливі овочі, веселі пташки.

За це Осінь частувала дошкільнят смачними яблучками, грушками, сливами!